? Beni Hatırla
 • Türkü TuranTürkü TuranTürkü TuranKamuran KaraTürkü Turan en son Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi'nde karşımıza çıktı ve Musallat 2: Lanet ile...
 • Derviş ZaimDerviş ZaimDerviş ZaimTuba ParlakTürk sinemasının en yenilikçi yönetmenlerinden biri olan Derviş Zaim'le son filmi Nokta ve kendi sineması...
 • Eda ÖzerkanEda ÖzerkanEda ÖzerkanTuba ParlakGenç oyuncularla yaptığımız söyleşiler devam ediyor. En son Girdap filmi ile karşımıza çıkan Eda Özerkan ile...
 • Yetkin DikincilerYetkin DikincilerYetkin DikincilerTuba ParlakÇağan Irmak'ın son filmi Ulak'taki performansı ile gönülleri bir kez daha fetheden Yetkin Dikinciler'le, Eşref...
 • Biğkem KaravusBiğkem KaravusBiğkem KaravusTuba ParlakSağır Oda dizisindeki Şehbal karakteriyle yıldızı parlayan, son olarak Musallat isimli korku filminde...
 • Selin DemiratarSelin DemiratarSelin DemiratarTuba ParlakOsman Sınav'ın Acı Hayat dizisindeki Nermin karakteri ile bir anda büyük ilgi ve beğeni toplayan Selin...
 • Selim Demirdelen Selim Demirdelen Selim DemirdelenTuba ParlakReklam yönetmenliğinden, klip yönetmenliğine, sinemadan müziğe pek çok alanda isminden bahsettiren, son olarak Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bıçak Sırtı'nın yönetmeni olarak karşımıza çıkan Selim Demirdelen'le birbirinden farklı alanlardaki çalışmaları ve ilerleyen dönemdeki planları ile ilgili söyleştik.
 • Beste Bereket Beste Bereket Beste BereketBora Tokgözİlk uzun metrajlı filmi "Türev"le Antalya Altın Portakal Film Festivali'nden ödülle dönen Beste Bereket'le oyunculuğa bakışı ve yeni filmi "2 Süper Film Birden" hakkında konuştuk. Limonlu Bahçe'de yaptığımız bu keyifli sohbette genç oyuncu, Film.Gen.Tr'ye özel açıklamalar yaptı.
 • Belit Özükan Belit Özükan Belit ÖzükanBora Tokgöz"Aşk Oyunu" dizisinin genç oyuncusu Belit Özükan'la, ilk röportajını çok sevdiği Beyoğlu'nun bir ara sokağındaki "Melekler Kahvesi"nde gerçekleştirdik. American Academy of Dramatic Arts'tan mezun olan Belit Özükan'a, 19 Mayıs'ta vizyona girecek olan "Kısık Ateşte 15 Dakika" filmi ve Türkiye'deki oyunculuk yaşamı hakkında merak edilenleri sorduk. İçtenlikle cevapladı. Hatta o kadar sıcak davrandı ki, garsonun çektiği fotoğrafları beğenmeyip, son kareyi de kendi eliyle çekti.
 • Yurdaer Okur Yurdaer Okur Yurdaer OkurBora TokgözHacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olan ve 10 yıldır tiyatroyla uğraşan Yurdaer Okur'la, başrolünde oynadığı ilk uzun metrajlı filmi "Gen" hakkında koyu bir sohbet yaptık. TV dizileri ve reklam filmlerinden sonra sinemaya adım atan Okur'un tiyatro aşkı ve gelecek planlarına dair herşeyi konuştuk.
 • Togan Gökbakar Togan Gökbakar Togan GökbakarBilebileNisan ayında vizyona girecek olan korku filmi "Gen"'in 21 yaşındaki yönetmeni Togan Gökbakar'la yeni filmi ve gelecek planları hakkında sıcak bir sohbet yaptık. Şahan Gökbakar'ın kardeşi olarak tanıdığımız genç yönetmen, ilk uzun metrajlı filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 • Doğa Rutkay Doğa Rutkay Doğa RutkayBora TokgözÖnce Rutkay Aziz'in kızı olarak tanıdığımız, daha sonra tiyatro ve TV projeleriyle karşımıza çıkan genç yetenek Doğa Rutkay'a, sinemada başrol oynadığı ilk filmi "Gen" hakkındaki fikirlerini ve merak ettiklerimizi sorduk. İçtenlikle cevapladı. Doğa Rutkay'ın, Film.Gen.Tr'ye özel açıklamalarını sizler için yayınlıyoruz.
 • Uğur Polat Uğur Polat Uğur PolatBora TokgözO, hiç özel yaşantısıyla gündeme gelmedi. Hep yaptığı işlerle anıldı. Ankara'dan İstanbul'a gelmesiyle hayatında yeni bir dönem başlayan ve Türk sinemasında önemli işlere imza atan gerçek bir beyefendiyle, Uğur Polat'la sinema, tiyatro ve TV üzerine koyu bir sohbete daldık.
 • Yelda Reynaud Yelda Reynaud Yelda ReynaudBora TokgözFergün Yapım tarafından çekimleri süren "Hoşgeldin Hayat" filmini setinde ziyaret ettik ve filmin genç oyuncularından Yelda Reynaud Kaymakçı'yla sinema üzerine sıcak bir sohbet yaptık. 1972 yılında Avusturya'da doğan Yelda Reynaud, ilkokulu Almanya'da okuduktan sonra, Mısır'a gitti. Burada birkaç yıl dalış hocalığı yaptıktan sonra Paris'te tiyatro eğitimi almaya başladı.
 • Ahmet Mekin Ahmet Mekin Ahmet MekinBora TokgözSelvi Boylum, Al Yazmalım filmiyle Türk sinemasının unutulmaz isimleri arasında yer alan Ahmet Mekin, 15 yıl ara verdiği sinemaya "Hoşgeldin Hayat"la yeniden dönüş yapıyor. Sette görüştüğümüz oyuncu, Türk sinemasındaki değişimden, TV dünyasına; politikadan, devletin sinemaya bakışına kadar birçok konuda sorularımızı yanıtladı.
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum