? Beni Hatırla
Yapım Yılı
2013
Gösterim Tarihi
26 Temmuz 2013
Süre
90dk

Oyuncular

Hasan Aşıcı
Volkan Baş
Coşkun Kemer
Gülnihal Demir
Yönetmen
Kerem Sarı
Senarist
Kerem Sarı
Süper İncir

Süper İncir

4.0/10 IMDB Puanı: 7.2

İntihar etmeden önce Mısır’dan getirdiği uzmanlara; öldürdüğü platonik aşkı Euterpe ve sonrasında kendi cesedini mumyalatan Seikilos, 2 bin yıl sonra bir çobanın yanlışlıkla mezarını açması sonucu gözlerini bir Ege köyünde açar. Sevgilisi Euterpe’yi mezarında bulamayınca onu aramaya koyulan Seikilos, efe dedesinin kahramanlık hikâyelerinin etkisi altında kalan ve süper kahraman olma hayalleriyle kendisini ispatlamaya çalışan Mustafa adlı genç ile köyün kızlarından Hatice için mücadeleye girişir.

Yorumlar

Yorum Yaz
Filmde şivenin sempatikliği ve birkaç minik esprinin dışında bir numara yok. Salonda iki kişi izledik(çıkışın 3. günü) filmin ortalarında koltuğun rahatlındanmı yoksa filmdenmi bilemedim dalmıştım. Uyandığımda öbür şahıs sırra kadem basmış makinistte ekranı bir 16:9 formata getirip bir 4:3 yapıyordu.
  Arkedeş filme emek vermişsin saygım var fakat bu kadar da amatör iş olmaz garii. Dondurmam Gaymak'tan damı örnek almadınız. Film anlaşılan Aydın'ın katmadeğerleri olan İncir, antik kent ve doğal tabiatını neşrediyor. Lakin filmde bir konu bütünlüğü yok derme çatma kurgu ile yapılmış sanki. Oyunculuklarda çok sıradan. Euterpe olayı çok gereksizdi. Filme zarar verdiğini düşünüyorum. Lütfen yöresel film çekecek yapımcılar profesyonel bir kadro ile çalışsınlar.
0 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum