? Beni Hatırla
Yapım Yılı
2002
Gösterim Tarihi
8 Kasım 2002
Süre
96dk

Oyuncular

Adam Sandler Adam Sandler
Longfellow Deeds
Michael Tylo
Restorandaki İşadamı
Winona Ryder Winona Ryder
Babe Bennett
John Torturro
Emilio Lopez
Yönetmen
Steven Brill
Senarist
Tim Herlihy
Robert Riskin
Müzik
Teddy Castellucci
Görüntü Yönetmeni
Peter Lyons Collister
Mr. Deeds

Kazara Zengin

Mr. Deeds

5.8/10 IMDB Puanı: 5.6
Longfellow Deeds ufak bir kasabada pizza restoranı sahibi olan ve aynı zamanda şair olan bir zattır. Aynı zamanda su götürmez bir saf olan Mr. Deeds kasaba halkı tarafından da çok sevilmektedir. Her klişe miras konulu filmde olduğu gibi Mr. Deeds büyük bir servetin kendisine miras kaldığını öğrendiği zaman şaşırır. O ana kadar paraya fazla önem vermeyen Mr. Deeds, Blake amcasından 40 milyar $ kaldığını öğrenince hayatı değişir. Mr. Deeds'e paranın yanında bir medya devi olan amcasının medya şirketi de kalmıştır.

Mr. Deeds miras için New York'a ulaştığında bütün basın onun peşine düşmüştür. Amcasından miras kalan medya şirketinin 2 numaralı yöneticisi olan Chuch Seder hem Mr. Deeds'in mirası almasına engel olmak hem de şirketi ele geçirmek istemektedir. Bu arada TV yapımcısı olan Babe Bennent te kimliğini Mr. Deeds'ten saklayıp ona aşık olduğuna Mr. Deeds'e inandırır. Böylece onu TV programında onu küçük düşürebilecektir. Ancak Babe Mr. Deeds'e aşık olduğunu farkeder.

Yorumlar

Yorum Yaz
Özgün yazarın hikayesinden farklı bir şekilde kaleme alınınca ortaya saçma sapan bir film çıkıyor. Adam Sandler filmleri bana çok sıradan geliyor. Kara ayak esprisi çok çocukca ve gıcık. Ama filmin bazı sahneleri eğlenceliydi.
0 Oy
düşük puana bakmayın. çok komik mi ? hayır.ama eğlenceli.
0 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum