? Beni Hatırla
Yapım Yılı
2011
Gösterim Tarihi
15 Nisan 2011
Süre
122dk

Oyuncular

Robert Pattinson Robert Pattinson
Jacob Jankowski
Reese Witherspoon Reese Witherspoon
Marlena Rosenbluth
James Frain
Rosie's Caretaker
Christoph Waltz
August Rosenbluth
Yönetmen
Francis Lawrence
Senarist
Richard LaGravenese
Roman
Sara Gruen
Water for Elephants

Aşkın Büyüsü

Water for Elephants

6.8/10 IMDB Puanı: 6.9

Veterinerlik okuyan Jacob, hiç ummadığı bir anda hayatının aşkı ile karşılaşacaktır. Bu, modası geçmiş bir sirkte çalışan güzel Marlena'dan başkası değildir. Jacob ve Marlena, sirk dünyasını yeniden keşfederken, ortak hayaller de beraberinde gelir. Marlena'nın karizmatik ama tehlikeli kocası August'un devreye girmesi, onların birbirlerine olan bağlılığını kanıtlama fırsatı verir.

Yorumlar

Yorum Yaz
film bilindik aşk hikayelerinden ufak farkı var oda hayvanlara olan bağları sayesinde tanışıp ilerletiyorlar.

hayvanlar ayrı bi renk katmış özellikle filin olduğu kareler gercekten cok güzeldi.

C. Waltz örnek oyunculuğunu sergilemiş yine. adamın oynadığı karakter sinirli+sevecen+kindar+duygusal+aşık+hayvanları seven+hayvanlara acımayan+insanları çabuk silen+hırslı+sempatik

filmde bütün duygularıda izleyiciye veriyor
0 Oy
Alacakaranlık serisinde ki her an kusacakmış gibi bembeyaz bir  Robert Pattinson'ı boşverelim ve dönelim filme.... Christoph Waltz'ın müthiş bir oyunculuk ile sırtladığı bu film, zaten bir sinema ürünü olduğu için ziyadesiyle büyülü ve eğlenceli diğer taraftan ise bu film içerisinde ayrıca bir eğlence kaynağı var o da benzini kardeşlerin sirki!

yönetmen Francis Lawrence gerçekten çok iyi iş çıkarmış ve kariyerinin en iyi filmini ortaya koymuş. August Rosenbluth'un şu repliği filmi izlemeniz için yeterli olucaktır... HAYATTA HERŞEY BİR İLÜZYONDUR VE BİZLER DE OYUNCULARIZ.
0 Oy
Olaya sıradışılık katan tek şey fildi. He bi de filmdeki kötü adamlara kin besleyen kişilerdenseniz gayet hoş bi finaldi. Canınız sıkıldıysa izleyin derim, öteki türlü pekte bu filmi izlemeliyim havasına bürünmeye gerek yok. :)
+ 1 Oy
Daha izlemedim ama filmde sirk olması sevindirici az değişiklik olmuş bari . Fakat aşk yaşayan ikili pek uymamış Reese çok büyük durmuş yeni cönün yanında :D
0 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi

Haberler

24
Nis.2011

Kuşlara Her Yer Rio

Kuzey Amerika box-office listelerinde Rio üstüste ikinci haftasında da zirvede yer aldı..

x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum