? Beni Hatırla
Yapım Yılı
2004
Süre
45dk

Oyuncular

Hugh Laurie
Dr. Gregory House
Robert Sean Leonard
Dr. James Wilson
Lisa Edelstein
Dr. Lisa Cuddy
Jesse Spencer
Dr. Robert Chase
Omar Epps
Dr. Eric Foreman
Jennifer Morrison
Dr. Allison Cameron
Olivia Wilde
Dr. Remy '13' Hadley
Peter Jacobson
Dr. Chris Taub
Kal Penn
Dr. Lawrence Kutner
Anne Dudek
Dr. Amber Volakis
Bobbin Bergstrom
Hemşire
Yönetmen
Deran Sarafian
Senarist
David Shore
House M.D.

House M.D. (TV Dizisi)

House

9.6/10 IMDB Puanı: 8.7

Toplum kurallarına uymamakla övünen antisosyal ve aksi doktor House'un başrolünde olduğu medikal drama. Doktor House ve özel ekibi çözülemeyen vakaları alıp, gizemli hastalıkları tedavi etmektedir.

Yorumlar

Yorum Yaz
bütün sezonlar neredeyse 20+ ve 7 sezon olmuş helal olsun valla ekibe bu kadar zor bi konuda popüler olmak gerçekten kolay olmasa gerek en çok merak ettiğim dizilerden boş zamanım olduğu an başlıycam umarım denildiği kadar etkileyiciliği vardır.
0 Oy
Bir dizinin bu kadar eğitici aynı zamanda bu kadar eğlenceli olması kolay iş değil.Tabi ki eğlenceli replikler dizinin sıkıcı olmasını engelliyor.Ama en güzeli hastalıklarla ilgili bilgi alabilmek ve işin tıbbi kısmı.İmdb puanına itiraz edemeyeceğim bir dizi ve tabi house karakteriyle ödüller alan Hugh Laurie'nin başarılı performansı da diğer hoş kısmı.Sizde 'herkes yalan söyler' diyorsanız, kaçırmayın. (:
0 Oy
Huysuz,arkadaşlarını küçük düşüren ve küçük gören,antisosyal,komik,dahi ve Doktor Cuddy'nin dediği gibi pisliğin teki olmasına rağman Doktor House M.D benim için doktor dizilerindeki en iyidir.IMDB'nin puanını çok beğendim çünkü 9.0 puan vermiş bence House adlı dizinin hak ettiği puanda daha doğrusu notta budur.
0 Oy
Huysuz ukala çekilmez asosyal saplantılı ve dahi
Tüm zamanların en iyisi değil belki ama türü ve şuankiler arasında en iyisi
+ 1 Oy
insanı paranoyak yapar house.öyle her bünye kaldıramaz.lakin bağlar adamı.50 yaşındaki babam TV den takip etme durumunda(alışkanlık) House başladı diyerek tüm işini erteler .o derece yani.
+ 2 Oy
Doktor House çok iyi bir karakter.Çok riskli hareketleri var.Riskli ameliyatlar gibi şeyler yapıyor.Komik hareketleride izleyeni bence dahada keyiflendiriyor.Dizi düper House karakteri de süper.Hugh Laurie House karakterini süper oynuyor.
+ 1 Oy
yhaa çok iyi bir dizi ve her hastalıktalık hakkında bilginiz olur gerçektende diziyi nerdeyse sırtlıyor House ve komik hareketleride izleyiciyi daha da keyfi artıyor bazı bölümlerde çok riskli işler yapsada çok iyi bir doktor House M.D dizi tek bir lafla mükemmel
0 Oy
Tıpla ilgili arkadaşlar havada kapmalı diziyi fakat ilgilenmeyenler içinde gayet güzel bir yapım. Dizi sayesinde birçok tıbbi terim ve hastalık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Onun haricinde House karakteri çok ayrı ve orijinal bir karakter olup oyunculuk da bir o kadar ileri safhadadır. Zaman zaman da diziyi tek başına sırtlayan karakterdir ayrıca. Velhasıl iyidir House M.D.
+ 1 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum