? Beni Hatırla
Çok Filim Hareketler Bunlar

Çok Filim Hareketler Bunlar

4.2/10

BKM Mutfak ekibi gerçek tatilin peşinde. Herkesin tatilden beklentisi farklıdır. BKM Mutfak'ın filminde hepsine yer vardır. Türk Sineması'nda denenmemiş bir anlatım dilini kullanan BKM Mutfak ekibi, dokuz ayrı öyküyü ve film türünü tek filme sığdırarak bir ilki gerçekleştirmenin peşinde...

Yorumlar

Yorum Yaz
İğrençti.IMDB puanı bile yok.--Bu arada Çok Filim Hareketler Bunlar--'daki ''filim'',film diye yazılmıyor muydu?Beni sinemadan soğuttuğu için senaristlere tek lafım şu:''Siz iyi misiniz?''
+ 1 Oy
skeçleri birbirine yapıştırmaya film denmiyo yanlız.
0 Oy
e hani bu bir film olacaktı?

sözde film olacağı söylenen ç.f.h.b., herkesin zaten televizyonda gördükleri skeçler bütünü o kadar.

ne sineması, ne filmi?

+ 3 Oy
Bence uçaktaki ve 300 günübirlikçi skeçleri hariç gerisi filmi doldurmak için yapılmış gibiydi. Çok başarısız bir yapım olmuş.
+ 1 Oy
Fragman bölümünde feci güldüm :D ama gerisi pek iyi değildi .
+ 2 Oy
Fragman hariç gülümsetmeyi zar zor başarabilen. seyretmesi zaman kaybı olan bir film, tavsiye etmiyorum.
+ 1 Oy
Berbat bir film.. Bir kaç tane abuk subuk skeçi birleştirmişler... Zaten ne komiklik var nede izlenesi bir şey tamamen sıkıcı olmuş..
+ 2 Oy
BKM'nin çok güzel hareketler programından hiç hazzetmiyorum bununla birlikte izlemekten de şiddetle kaçınıyorum. Bu davranışın sebepleri arasında birbirinden bayat belirli bir yaşa hitap eden esprilerin olmasının yanında gelen izleyicileri zorla alkışlamaya yöneltmeleri yatmakta.

Bir programında birisi o anki oyunu alkışlamamış yılmaz erdoğanın neden alkışlamadınız gibi bir sorusuna da beğenmedim diye cevap veren kişi, yılmaz erdoğan tarafından azarlanılmaktan beter edilmişti. Bu programın nazarımda kadın programı kadar, her oyunu alkışlayan maksat spor olsun varsın oyunlar bayat olsun şeklinde bir anlayışla giden her seyirciyi de kadın programlarının sabitleşmiş içi boş alıklaşmış seyircilerinden farklı görmüyorum.

Bu doğrultuda bu mutfak denen grubun elinden ne tür iş ya da çalışma çıkarsa çıksın saygı duymuyorum duymayacağım da. Kaliteli bir şey yapmak istiyorsanız önce kendinizden kaçmayın, ne yapıp ne yapamadığınızla yüzleşin, kendinizi kandırmanızı sağlayan seyirci kitlenizden arınıp daha objektif yaklaşan belirli bir seyir zevkine ve espri kültürüne sahip seyirci kitlelerini kapı dışarı etmeyin. Belki o zaman yaptığınız işler bir cacığa benzer biz de belki o zaman sizi destekler alkışlarız.
+ 6 Oy
tamamen ticari amaçla yapılmıs bir yapım hatta yapım bile demek gelmiyor içimden duyan ciddi birşey zannedecek...
+ 7 Oy
uçak skecinden gerisi boştu
+ 2 Oy
dvd de daha tahammül edilebilir bir film. keşke direk video piyasasında çıksaymış. bizde bu kadar nefret etmezdik.
0 Oy
iğrennnnçççççççççç
+ 4 Oy
Kötü. Maalesef çok kötü. Bir gün dvd si çıktığında yada tv de izlediğinizde iyi ki sinemada izlememişim diye dua edebilirsiniz. Çok sıkıcı ve bayağı. Espiriler basit. Yapım çok özensiz. Şiddetle kaçının derim.
+ 3 Oy
Bu film tamamiyle bir fiyasko. BKM oyuncularını çok sevdiğim halde filme katlanamayıp yarıda salondan çıktım. Beklentilerin çok çok altında kalan bir film.
+ 2 Oy
Filmi izledim tam bir skandal,film yapılsın diye yapılmış beklentilerimin çok altında çıktı.İzlerken insan bu filmi niye yapar ki ve çok iyi bir film gibi sinema severlerin önüne sunarlar diye soruyor.
+ 6 Oy
BKM Film Çoştu Dur Durmak Biliyor ALLAH Yollarını Açık Etsin Umarım Daha Çok Film Yaparlar, Hakediyorlar Çok Güzel Hareketler Bunlar TV SHOW's Tan Sonra Filmlerinin Çıkmazı Çok İyi Oldu Reytingi Yüksek Olduğundan Bütün Filmleri Kanımca Tutulacak, Komedi Üzerine Devam... Bu Arada Ersin KORKUT Mükemmelsin Babacan :D
-7 Oy
normalde BKM Mutfak'ın televizyondaki şovunu pek beğenmem. ama film gerçekten komik görünüyor. eğlenceli vakit geçirilebilir.
-3 Oy
Bkm mutfak'ta çok yetenekli oyuncular var. Sinemaya adım atmaları normal. İnşallah hakkını vermişlerdir filmin.
+ 2 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi

Haberler

02
Mar.2010

Çok Filim Fragman

BKM Mutfak oyuncularının merakla beklenen filminin fragmanı yayınlandı. Çok Filim Hareketler Bunlar ismini taşıyan filmin fragmanı hayli eğlenceli görünüyor.

x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum