? Beni Hatırla
Yapım Yılı
1987
Süre
107dk

Oyuncular

Arnold Schwarzenegger Arnold Schwarzenegger
Dutch
Carl Weathers
Dillon
Elpidia Carrillo
Anna
Bill Duke
Mac
Jesse Ventura
Blain
Richard Chaves
Poncho
Sonny Landham
Billy
R.G. Armstrong
General Phillips
Kevin Peter Hall
Predator
Shane Black
Hawkins
Yönetmen
John McTiernan
Senarist
Jim Thomas
John Thomas
Müzik
Alan Silvestri
Yapımcı
John Davis
Görüntü Yönetmeni
Donald McAlpine
Predator

Predator

9.0/10 IMDB Puanı: 7.8

Dutch ve emrindeki komondo birliği, CIA tarafından Orta Amerika'daki yağmur ormanlarında kaybolan bir askeri bulmak için görevlendirilir. Onlara verilen bilgiye göre asker, o bölgedeki gerillaların elindedir.

Dutch'ın komutasındaki komondolar, kayıp askeri bulurlar, ancak dönüş yollarında onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Dış dünyadan bir uzaylı farklı yaşam formalarını avlamaktadır.  Dutch ile ekibi, Predator denilen bu yaratığın yeni avı olacaktır. 

Yorumlar

Yorum Yaz
Nefis bir aksiyon. Hala bir klasik!
0 Oy
Arnold Schwarzenegger'in şüphesiz Terminator'den sonra sergilediği 2 harika performans (tabi bunda fiziksel oyunculuğa bağlı performans da etkili!) ufak bir özel kurtarma birliği, askeri bir başka birliği gerillaların elinden kurtarmak için kamplarına baskın yapar ama gittiklerinde birlikteki herkesin öldüğünü ve asıl görevin sadece gerilların ortadan kaldırılması olduğunu anlarlar geri çekilmeye başlayan birlik hiç ummadıkları bir düşman yüzünden avcıyken av durumuna gelir!
burdan sonrası gerçek bir görsel şölen uzaylı yaratık görünmezlik özelliğine sahip ve son derece gelişmiş silahları var,askerler ormanda adeta köşeye sıkışmış olarak ölümü beklemeye ve bu yabancı düşmana ufakta olsa zarar vermeye çalışıyor(biraz vietnam sendromu söz konusu) finalde işler değişiyor ve avantaj el değiştiriyor sırf finali için bile izlemeye değer bir yapım herkese tavsiye olunur!!!....
0 Oy
Gerek yönetmen olarak,gerek oyuncu kadrosu olarak,gerek efektler serinin en iyisi.Beklentilerinizi karşılıyor.Baştan sona heyecan,tempo bitmek bilmiyor.İzleyin,pişman olmazsınız.Arnold Schwarzenegger'in en iyilerinden.
+ 2 Oy
son yarım saati bütün seriye bedeldir.
0 Oy
serinin en iyi filmi diğerleri yanında basit kalıyor
+ 5 Oy
harika müthiş bir film izleyin..
+ 4 Oy
Çocukluğuma damgasını vurmuş bi film. Herşeyiyle serinin diğer filmlerini gölgede bırakıyor
+ 3 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum