? Beni Hatırla
Yapım Yılı
2000
Süre
94dk

Oyuncular

Drew Barrymore Drew Barrymore
Akima
Jim Breuer
Aşçı
Ked Hudson Campbell
Po
Yönetmen
Don Bluth
Gary Goldman
Senarist
Hans Bauer
Randall McCormick
Müzik
Melissa Kaplan
Yapımcı
Hans Bauer
Titan A.E.

Dünyadan Sonra

Titan A.E. / After Earth

6.7/10 IMDB Puanı: 6.4
Yıl 3028. İnsanoğlu artık uzayı da fethetmiş, en uzak galaksilere bile gitmek sıradan bir hale gelmiştir. Tüm bu gelişmelere rağmen dünya her zaman için insanoğlunun ana vatanı olmuştur ve bundan sonra da böyle olacağı sanılmaktadır. İnsanoğlunun uzak galaksileri keşfederken yeni tehlikeler ve düşmanlarla da karşı karşıya kalmıştır. Drej adında saldırgan bir yaratık ırkı dünyaya karşı saldırıya başlamak üzeredir.

Çok kısa bir süre içinde dünya artık tarih olmuştur. İnsanların küçük bir grubu son anda kaçıp kurtulmayı başarabilmiştir. Gidecek bir evleri olmayan bu insanlar uzayda oradan oraya mülteci olarak dolaşmaktadırlar. Diğer kolonilerde ikinci sınıf statüsüne tutulmaktadırlar. Drej ırkı kurtulanları da takip etmekte ve gördükleri yerde avlamaktadırlar.

Bu karmaşanın ortasında Cale isimli esas oğlan bir bilim adamı olan babasının ona genetik olarak şifrelenmiş bir şekilde, insanlığı kurtuluşa götürecek TITAN isimli geminin yerini gösteren bir haritayı bırakmıştır. Artık Cale insanoğlunun son umududur. Arkadaşaları Korso, Akira ve Valkyrie gemisinin farklı bir türden olan mürettebatıyla tehlikeli bir maceraya atılacaktır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum