? Beni Hatırla
Yapım Yılı
1994
Süre
102dk

Oyuncular

Brandon Lee
Eric Draven
Rochelle Davis
Sarah
Ernie Hudson
Çavuş Albrecht
Michael Wincott
Top Dollar
Ling Bai
Myca
Yönetmen
Yıldız Alex Proyas
Senarist
David J. Schow
John Shirley
Roman
James O'Barr
Müzik
Trent Reznor
Graeme Revell
Yapımcı
Jeff Most
Edward R. Pressman
Görüntü Yönetmeni
Dariusz Wolski
Kurgu
Dov Hoenig
Yapım Tasarım
Alex McDowell
Sanat Yönetmeni
Simon Murton
The Crow

Ölümsüz Aşk

The Crow

9.1/10 IMDB Puanı: 7.6
Bir Rock yıldızı olan Eric Draven ve nişanlısı Şeytanın Gecesi denen günde, evlilik törenlerinden bir gün önce vahşi bir şekilde öldürülürler. Tam olarak bir sene sonra bir karganın yardımıyla Eric ölümden yaşama geri döner. Kendisi ve sevdiği kadının intikamını almak için harekete geçer.

Yorumlar

Yorum Yaz
Brandon Lee'nin öldüğünü ilk duyduğumda aklıma tek birşey geldi o da babasıyla aynı kaderi paylaştığıydı ve en az babası kadar üzülmüşümdür sonra bu film çıktı çektiği filmin ismini duymamıştım sinemaya gelene kadar!
Herkes çok övdü ve gitmeye karar verdim ilk izlediğimde harika karanlık bir atmofer, görsellik, iyi bir hikaye,kurgu ve 90 lar 'ın müthiş havasının hakim olduğu bir film izledim Alex Proyas sırf bu film için bile olsa çok özeldir benim için hele birde filmi az daha çöpe atacağını duyunca (malum Brandon film çekimlerinin yarısında ölmüştü!) ve sonra vazgeçip özel efektlerle tekrar devam etmesi gerçekten takdire şayan bir olaydır sinemanın mihenk taşlarından biridir bu film!!!....
+ 1 Oy
buradan film izlenmiyorda onun için açılmıyor vasfiye arkadaş.
+ 3 Oy
filim açılmıyor
-5 Oy
filmin genel havası tam TİM BURTON'luk!

fakat elbette karanlığı yalnızca burton değil ALEX PROYAS'ta çok seviyor aksi taktirde bu kusursuz film ortaya çıkmazdı.

hatta başrol oyuncusunu öldürecek kadar mükemmel!
+ 1 Oy
brandon lee nin film esnasında ölmesi üzücü herkes çok bilmese de çok iyi bir kült film. adalet duygusu veren bir film . seri olarak çekilsede hiçbir devam filmi bu filme yaklaşamadı bile. unutulmaz bir film müzikleri ,konusu çekildiği yıla göre özel bir film.
+ 2 Oy
Brandon Lee nin çekimler sırasında öldüğü kült bir filmdir... müzikleri harikadır
+ 1 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum