? Beni Hatırla
Yapım Yılı
2006
Gösterim Tarihi
12 Ocak 2007
Süre
130dk

Oyuncular

Kate Winslet Kate Winslet
Sarah Pierce
Patrick Wilson
Brad Adamson
Sadie Goldstein
Lucy Pierce
Ty Simpkins
Aaron Adamson
Jennifer Connelly Jennifer Connelly
Kathy Adamson
Yönetmen
Todd Field
Senarist
Todd Field
Tom Perrotta
Roman
Tom Perrotta
Müzik
Thomas Newman
Yapımcı
Albert Berger
Todd Field
Ron Yerxa
Görüntü Yönetmeni
Antonio Calvache
Little Children

Tutku Oyunları

Little Children

8.9/10 IMDB Puanı: 7.8
Todd bir "ev erkeği"dir. Karısı Kathy dışında mahallenin bütün ev kadınları bu yakışıklı koca için deli olmaktadırlar. Sarah ise kocası Richard'la olan evliliği kötü giden eski bir feministtir. Banliyöde Todd'la tanışmaya cesaret eden tek ev kadını odur. Parkta çocuklarını gezdirirken arkadaş olan Todd ve Sarah arasında tutkulu bir ilişki başlar.

Kocası Richard, Sarah'ın bu başına buyruk halini fark etmez bile, çünkü kendisi kafayı internetten bulduğu bir striptizciye takmıştır. Bütün bu karakterleri birbirine bağlayan ise çocukları tacizden hapse girmiş Ronnie'nin mahalleye geri dönüşüdür. Ronnie normal bir hayat sürmeye karar vermiş izlenimi yaratsa da işin aslı pek de öyle değildir.

Yorumlar

Yorum Yaz
bir annenin oglu ıcın endisesi.. bir kadının ailesini ihmal etmesi.. bir baska kadının esir dustugu dar hayatından kurtulma cabası.. bir adamın kendini onemli biri cabası.. bir adamın psikolojik hastalıgı ve ardından getırdıgı dramatik sonuc.. bir baska adamın iyilik yaparak vicdanını rahatlatması..

cok farklı bi konu. mutlaka izlenmesi gereken bir film...
+ 1 Oy
çok başarılı gerçekten.
+ 2 Oy
Hayatımda izlediğim en iyi dramalardan birisi. Mutlaka izlenmesi gereken bir yapıt. Oyunculuklar, senaryo, yönetim şahane.
+ 4 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum