? Beni Hatırla
Yapım Yılı
2001
Süre
88dk

Oyuncular

Antonio Banderas Antonio Banderas
Gregorio Cortez
Carla Gugino
Ingrid Cortez
Alexa Vega
Carmen Cortez
Daryl Sabara
Juni Cortez
Alan Cumming
Fegan Floop
Teri Hatcher Teri Hatcher
Ms. Gradenko
Yönetmen
Robert Rodriguez
Senarist
Robert Rodriguez
Müzik
John Debney
Yapımcı
Elizabeth Avellan
Görüntü Yönetmeni
Guillermo Navarro
Spy Kids

008 Çılgın Çocuklar

Spy Kids

3.9/10 IMDB Puanı: 5.7
Robert Rodriguez'in yeni filmi Spy Kids bir aile içi casusuluk macerası ya da bir "çocuklar için James Bond" filmi olarak adlandırılabilir. Daha önce Desperado ve Four Rooms'u çeken yönetmenin heyecan, enerji ve aksiyon yüklü Spy Kids'i, hiç ummadıkları bir anda iki önemli görevi başarmak zorunda kalan iki kardeşin hikayesi. Kardeşlerin yapması gereken ilk şey dünyaya yöneltilmiş bir tehdidi ortadan kaldırabilmek ikincisi ve daha çetin olanı ise ailelerini gerçek anlamda bir arada tutabilmek.

Spy Kids'in merkezinde, çocuklarından büyük ve tehlikeli sırlar saklayan Cortez ailesi var.

Ingrid Cortez yıllar boyu çocuklarına hep "Birbirine Aşık Olan Ajanlar" ın hikayesini anlatmıştır. Efsaneye göre her iki ajanın da yapması gereken şey aynıdır: Diğerini yok etmek. Fakat iki ajan yüz yüze geldiklerinde birbirlerine aşık olurlar ve kısa süre sonra daha önce yaşadıkları büyük macerayı bir yenisiyle değiştirirler. Yeni maceraları bir aile kurup yaşatabilmenin zorlukları ve heyecanlarını kapsamaktadır.

Küçük Carmen ve Juni Cortez kardeşler, hikayedeki ajanların anne ve babaları olduğunun farkında bile değillerdir. Fakat ailesinin ajan olmak için yeterince "cool" olmadıklarını söyleyen Carmen ve kardeşi Juni'nin gerçeği öğrenmeleri uzun sürmez. Gerçekte Ingrid ve Gregorio Cortez dünyanın en zorlu iki ajanıdır ve şimdi yeni bir tehditle karşı karşıya kalan dünyayı kurtarmak için yeniden göreve çağrılmışlardır. Gregorio ve Ingrid için eski günlere geri dönmenin ve çocuklarına büyük bir gerçeği anlatmanın zamanı gelmiştir.

Yorumlar

Yorum Yaz
bu sitede filmler izlenmiyor
0 Oy
arkadaslar bu filmleri nerden izlicez ben izlemeye yeri yada tıklancak biyer göremiyorumda?
0 Oy
Abartılacak kadar güzel değil.Biraz saçma.
0 Oy
izlenmiyor
0 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum