? Beni Hatırla
Yapım Yılı
2000
Süre
100dk

Oyuncular

Juliet Neil
Caddedeki kız
Piper Perabo Piper Perabo
Violet Sanford (Jersey)
Adam Garcia
Kevin O Donnel
Maria Bello
Lil
Izabella Miko
Cammie
Melanie Lynskey
Gloria
Bridget Moynahan Bridget Moynahan
Rachel
LeAnn Rimes
Kendisi
Yönetmen
David McNally
Senarist
Gina Wendkos
Müzik
Trevor Horn
Yapımcı
Jerry Bruckheimer
Chad Oman
Görüntü Yönetmeni
Amir M. Mokri
Coyote Ugly

Çıtır Kızlar

Coyote Ugly

5.7/10 IMDB Puanı: 5.3
Güzel bir sese sahip olan 21 yaşındaki Violet Sanford, bir şarkı sözü yazarı olmak için New York'a gider. Geçimini sağlamak için bir işe ihtiyacı olan Violet, Coyote Ugly adındaki bir barda barmen olarak çalışmaya başlar.

Yeni bir gece klübü olan Coyote Ugly, şehrin en ateşli kulübü olmuştur ve bunu gerçekleştirenler bir grup seksi ve girişken genç kadındır: Kızları üzerinde bir tür saltanat kurmuş olan mal sahibi Lil. Öylesine takılan Cammie, intaçı ve muhalif barmen Rachel ve en çok bahşişi alması ile ünlü Zoe.

Violet kendisine aşırı düşkün babası Bill ve şehir dışındaki rahat evini bırakıp Manhattan'daki asansörsüz bir binanın 5. katında küçük bir daireye geldiğinde kendisini bir anda çaresiz ve meteliksiz bulur. Zamanını kendi orjinal şarkılarını yazmak ve kaydetmekle bir yandan da şehrin bütün bağımsız prodüksiyoncularının kapısını çalmakla geçirir. Bu süre içinde oturduğu evin kirasını ödeyebilmek için bir iş bulması gerekmektedir. Eski sahne korkusunu atlatmış olup olmadığını anlamak için herkesin şarkı söyleyebildiği bir gece kulübünde şarkı söyleyemeyi bile dener. Kasetini dağıtabilmek için kaldırımları arşınlarken müziğiyle ilgilendiğini zannettiği bir kulüp yöneticisiyle karşılaşır fakat bulduğu aslında Violet'a delicesine tutulmuş bir aşık ve fanatik olan Kevin'dır. Bir New York'lu olan Kevin, Violet'a inanmaktadır ve kariyeri için ona yardım etmek istemektedir.

Bir çok kez geri çevirildikten sonra Violet, Coyote Ugly adında bir barda iş bulur. Barın sarhoş edici ortamında ilk önce biraz bocalayan Violet, sonunda kabuğunu kırar ve sesi ve sekkapelini kullanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Egosunun verdiği sarhoşluk, alkışlanıp yüceltilen bir barmen'den başka bir şey olmadığını görmesini engeller. Violet yalnızca babasının saygısına ve gerçek aşka değil, hayatı boyunca kurduğu hayale de sırtını döner.

Yorumlar

Yorum Yaz
David McNally'nin ilk yönetmenlik denemesi olan Coyote Ugly, Gina Wendkos'un da senaryosunu yazdığı ikinci film.
0 Oy
bu filmin müzik klibi ve şarkısı filmin kendisinden bile güzel.
0 Oy

Ad Soyad :
Email :
Ziyaretçi
x

Film.Com.Tr Kayıt

Yorumlarda sadece rumuzum gözüksün.
x

Şifremi Unuttum